• Wpisów: 163
  • Średnio co: 24 dni
  • Ostatni wpis: 10 lat temu, 13:08
  • Licznik odwiedzin: 122 523 / 4042 dni
 
miley14
 
Dulce Roberta: 1.Diego zaczyna chodzić z Lolą, wpadła mu w oko na sylwku. On jej też, ale nie skończyło się to dobrze bo sie upiła. Potem już lepiej, i zostają parą. Lola szybko orientuje sie ze Diego kocha Robertę.

2.Diego namawia Rob do zerwania z Inakim, ona odmawia

3.Jak się Diego całuje z Lolą nazywa ją Robertą, Lola jest zazdrosna maluje włosy jak Rob. Diegito zrywa z nią.

4.Rob poznaje Javiera, to chłopak, który dokuczał jej na deskorolce, potem okazuje się ze jest synem nowej narzeczonej Leona i stanie się przyrodnim bratem Diega.

5.Javier zapisany do EWS włamuje się do pokoju Rob i czyta jej pamiętnik. Z jego dowiaduje się o uczuciu Rob i między innymi o zakładzie z pierwszej temporady.

6.Roberta dowiaduje się ze Inaki równocześnie chodził z drugą dziewczyną, zrywa z nim.

7.Rob myśli że to Diego ukradł pamiętnik, bo przez przypadek puścił tekst, jaki był w pamiętniku. Diego zaprzecza.

8.Diegito liczy na to że teraz po rozstaniu Rob i Inakiego będą razem,niestety Javier mówi Rob, że Diego opowiadał mu o niej, nawet o zakładzie, niby w trosce o nią ostrzega ją, że znów będzie chciał sobie z niej zakpić.

9.Diegito z pomocą Gio i Tomasa przystraja pokój w baloniki z serduszkami, kwiaty, chce Robertę w końcu poprosić by została jego dziewczyną.Rob przychodzi, ale traktuje go po tym co Javier powiedział z dystansem. Niezgadza się być z nim.

10.Diego pomaga podnieść się Robercie po tym jak dowiedziała się ze Alma ją okłamywała i to nie Antonio Pardo a Martin Reverte jest jej ojcem.Śliczna scenka, jak zabiera jej nożyczki, gdy w ramach buntu, chce ściąć włosy.


11.Javier tłumaczy się dlaczego tak postąpił, Rob mu wybacza.

12.Javier coraz wyraźniej odkrywa sie, Rob też coraz bardziej ciągnie w stronę Diega. Javier zaczyna interesować się Jose a w końcu w 89 odcinku III t emporady (424) Diego i Rob zostają parą .

13.Javier donosi Leonowi o tym że Rob jest córką nauczyciela od plastyki,który na dodatek nie jest nauczycielem. Leon wywołuje skandal,niezgadza się by "córka takiej matki" chodziła do EWS. Rob wyrzuca ją ze szkoły.

14.Diego z pomocą zatrudnionej przez Leona sekretarki znajduje dowody na korupcję Leona. Szantażuje go, jeśli nie pozwoli na powrót Rob ujawni je .Roberta wraca. Diego zrywa kontakty z ojcem. Wspólnie sobie pomagają, totalna sielanka pomagają też MyMom bo Mig właśnie obudził się ze śpiączki.

15.Tym razem to Leon szantażuje Diega. Jeśli nie wróci i nie pomoże mu w kampanii, to nigdy nie dowie sie gdzie jest matka. Diego postanawia wrócić,tłumaczy Rob, ta mu nie wierzy, myśli że wraca do ojca bo mu się kasa skończyła. Zrywają.


16.Rob dowiaduje się że Diego nie kłamał, prosi o wybaczenie, lecz ten sie nie zgadza, bo w niego zwątpiła.

17.Salvame w Chicago. Po pocałunku MyMków i odzyskaniu pamięci przez Miguela Diego i Rob też sie całują. Potem jest nie tylko pogodzenie MyMków.Diego rozmawia z Rob i jej wybacza. Tym razem nareszcie i naprawdę są razem...


:):):)

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków